; روابط عمومی‌ها، نقش حیاتی در اطلاع رسانی شفاف و ارتباطی دو سویه دارند
دوشنبه, 25 تير 1403
  • ساعت : ۱۳:۳۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ 
  • تعداد بازدید : 126
  • کد خبر : ۱۱۱۶۵
رئیس روابط عمومی شرکت انتقال گاز ایران:
روابط عمومی‌ها، نقش حیاتی در اطلاع رسانی شفاف و ارتباطی دو سویه دارند
سیدمحمد تقی میرصانعی در نشست هم اندیشی روسای روابط عمومی شرکت انتقال گاز ایران در مرکز بهره برداری خطوط لوله نور، با اشاره به جایگاه و اهمیت "ارتباطات" در تمامی عرصه ها اظهار کرد: روابط عمومی ها نقشی حیاتی در اطلاع رسانی شفاف و ارتباط دو سویه و اثربخش میان مردم و سازمان‌ها بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال گاز ایران، رئیس روابط عمومی این شرکت، در این نشست هم اندیشی، ضمن تشکر و قدردانی از مجموعه روابط عمومی ستاد و مناطق دهگانه انتقال گاز، روابط عمومی ها را چشم تیزبین سازمان ها برشمرد و افزود: مقوله اطلاع رسانی در ارتباط با تلاش‌های کارکنان و ارائه خواست‌ مردم به مدیران سازمان ها از وظایف مهم روابط عمومی هاست.

وی، از روسای روابط عمومی شرکت انتقال گاز ایران در جهت ایفای رسالت خطیر خویش در راستای تحقق اهداف سازمانی در انتقال پاک، ایمن، پایدار و بهره ور گاز طبیعی قدردانی کرد.

میرصانعی، در ادامه ضمن ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های روابط عمومی شرکت انتقال گاز ایران، افزود: تمام تلاش روابط عمومی برای اجرای برنامه‌های فرهنگی و انعکاس تلاش کارکنان در سطح جامعه در حال انجام است و امیدواریم بتوانیم نقش موثری در داشته باشیم.

شایان ذکر است در این نشست هم اندیشی، هر یک از روسای روابط عمومی نظرات و پیشنهادات خود را در راستای بهبود فعالیتهای روابط عمومی ارائه دادند.

گفتنی است، دوره آموزشی "شناخت سواد رسانه‌ای با رویکرد رسانه‌های انرژی" بمنظور ارتقای دانش فنی و تخصصی روسای مناطق دهگانه عملیات انتقال با دانش روابط عمومی روز و استاندارد جهانی و همچنین  نشست هم اندیشی و هم افزایی روسای روابط عمومی، به میزبانی منطقه۹ عملیات انتقال گاز ایران در مرکز بهره‌برداری خطوط لوله گاز نور در روزهای ۲۹ و ۳۰ خردادماه برگزار شد.

2_6385440079599499730.jpg
0.jpg
1_6385440079569811400.jpg

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.9.0
    V6.1.9.0