; پیگرانی تمیزكننده بیش از ۱۴۰ كیلومتر از خطوط لوله انتقال گاز منطقه هشت
دوشنبه, 25 تير 1403
  • ساعت : ۱۱:۰۷
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ 
  • تعداد بازدید : 89
  • کد خبر : ۱۱۲۲۸
در سه‌ماهه نخست سالجاری صورت گرفت؛
پیگرانی تمیزكننده بیش از ۱۴۰ كیلومتر از خطوط لوله انتقال گاز منطقه هشت
مدیر منطقه هشت عملیات انتقال گاز، از پیگرانی تمیزکننده بالغ بر ۱۴۰ کیلومتر از خطوط لوله این منطقه در طول سه‌ماهه نخست سالجاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال گاز ایران، فیروز خدائی، با اعلام این خبر گفت: باتوجه‌به برنامه‌ریزی‌های پیش‌بینی‌شده در طول مدت یاد شده، همکاران ما توانستند عملیات پیگرانی ۷۱ کیلومتر از خط ابراهیم‌آباد نقده، ۱۷ کیلومتر از خط پری، ۲۳ کیلومتر از خط تقویتی خوی، ۳۰ کیلومتر از خط ۸ اشنویه را با موفقیت انجام دهند که در مجموع بالغ بر ۱۴۰ کیلومتر از خطوط این منطقه عملیاتی در طول سه‌ماهه نخست سالجاری پیگرانی شد.

مدیر منطقه هشت عملیات انتقال گاز افزود: مهم‌ترین تأثیر این عملیات تمیزکردن، زدودن رسوبات جدار و سطوح داخلی لوله و خارج‌کردن ضایعات، اجسام احتمالی داخل لوله و میعانات لوله جهت تحویل گاز طبیعی با شرایط استاندارد است.

 مدیر منطقه هشت عملیات انتقال گاز، اظهار داشت: اجرای پروژه‌های پیگرانی در راستای جلب رضایت ذی‌نفعان و تأمین گاز مطلوب به مبادی مصرف صورت می‌گیرد که امیدواریم با عمل به تعهدات کاری و طبق برنامه زمان‌بندی تعمیراتی، بتوانیم همچنان در ارائه خدمات قابل‌قبول پیش‌گام باشیم.

  وی در ادامه، با اشاره به ولتاژگیری بالغ بر ۲ هزار کیلومتر از خطوط لوله این منطقه طی سه‌ماهه نخست سالجاری، گفت: به‌منظور انتقال پایدار و ایمن گاز طبیعی، ولتاژگیری ۲ هزار و ۲۹۱ کیلومتر خطوط لوله تحت پوشش این منطقه عملیاتی، نیز انجام شد.

  خدائی، افزود: هدف از ولتاژگیری، اندازه‌گیری ولتاژ تمامی تست پوینت‌های منطقه و در نهایت مقایسه با حداقل ولتاژ حفاظت کاتدی موردنیاز است که در صورت تأمین ولتاژ تمامی تست پوینت‌های سیستم پایدار و در مقابل خوردگی حفاظت می‌شود.

  مدیر منطقه هشت عملیات انتقال گاز، بر انجام مستمر عملیات ولتاژگیری تأکید کرد و اظهار داشت: ضرورت دارد همکاران با تلاش و تدوین برنامه زمان‌بندی‌شده، اهداف سازمان را به جد پیگیری کرده و تمام توان خود را برای رفع چالش‌ها و ارتقای بهره‌وری و رشد سازمانی بکار گیرند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.9.0
    V6.1.9.0