يکشنبه, 11 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۵:۴۱:۳۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ 
  • کد خبر : ۳۹۴۸
با تلاش كاركنان منطقه شش عملیات انتقال گاز، لانچر و رسیور خط 16 اینچ تولا نصب و اجرا شد
به گزارش روابط عمومي منطقه شش عمليات انتقال گاز، در راستاي انتقال پاك، ايمن، پايدار و بهره ور گاز طبيعي عمليات نصب و اجراي لانچر- رسيور خط تولا در كمتر از 30 ساعت در جزيزه قشم با رعايت نكات ايمني نصب و اجرا شد.

محمود منيري، معاون عمليات خطوط لوله منطقه با اعلام اين خبر گفت: به منظور ايجاد شرايط پيگراني خط لوله تولا و با هدف تميز كردن و خارج نمودن ضايعات از خط لوله و انتقال گاز پاك، اين عمليات در آبان ماه سال جاري  برنامه ريزي و دستور كار منطقه قرار گرفت.

وي با بيان اين كه اين عمليات در چهار بخش و در قالب سه تيم عملياتي برنامه ريزي شده بود، ادامه داد: اجرا و نصب لانچر رسيور خط تولا، تعويض ولوهاي باي پاس انشعاب مپنا، تعويض ولو باي پاس قشم مولد و نيز برنامه جامع رفع نشتي هاي گزارش شده بر روي خطوط لوله سوزا و تولا ، به عنوان چهار بخش اين عمليات بود .

معاون عمليات خطوط لوله منطقه افزود: كه ، با توجه به حساسيت اين عمليات در كاهش زمان قطعي آب و برق مصرف كننده هاي خانگي و صنعتي در جزيره قشم، اين عمليات در كمتر از 30 ساعت با تلاش شبانه روزي كاركنان منطقه با موفقيت به پايان رسيد.

وي به محدوديت زماني و شرايط نامناسب جوي آب و هوا (بارندگي همراه با طوفان، صاعقه ...) نيز اشاره كرد و اظهار داشت: با تلاش و تعهد سازماني كاركنان، اين عمليات در كمتر از زمان پيش بيني شده، انجام شد.

منيري ضمن تشكر از زحمات و تلاش شبانه روزي تمامي كاركنان منطقه كه در عمليات اجرا و نصب لانچر رسيور خط تولا در جزيره قشم همكاري داشته اند، گفت: اجراي اين عمليات، انتقال ايمن و پايدار و كاهش ريسك هاي عملياتي و بهره برداري از خط در جهت انتقال پايدار گاز را به دنبال داشته است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.6.6.0