پنج‌شنبه, 10 مهر 1399
  • ساعت : ۱۳:۳۵:۵۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ 
  • کد خبر : ۵۶۸۰
دریافت تقدیرنامه سه ستاره جایزه تعالی شركت ملی گاز ایران توسط منطقه دو عملیات انتقال گاز
به گزارش روابط عمومی منطقه دو عملیات انتقال گاز، در سومین جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران از منطقه دو عملیات انتقال گاز ایران در راستای کسب تقدیر نامه سه ستاره مدل تعالی سازمانی با اهداء تندیس و لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.

در پی کسب این موفقیت مجتبی گلستانه مدیر منطقه دو عملیات انتقال گازایران، کسب دستاوردهای موفقیت آمیز منطقه و کارکنان را به ویژه در سال های اخیر را غرورآفرین خواند.
گلستانه افزود: با همت تمامی همکاران بالاخص در مجموعه معاونت مهندسی برای کسب موفقیت در این جایزه برنامه ریزی های بسیار خوبی را انجام دادیم و خوشبختانه توانستیم تقدیرنامه سه ستاره را از آن خود نمائیم.
مدیر منطقه دو عملیات انتقال گاز گفت: به طور کل تعالی سازمانی منجر به پایداری و چابکی سازمان می گردد، بنابراین حرکت در مسیرتعالی و سرآمدی برای سازمان ها  یک نیاز و ضرورت اجتناب ناپذیر است.
گلستانه تاکید کرد: مدل تعالی سازمانی اگر به درستی  و به نحو مقتضی در سازمان به کارگیری شود، ابزارکارآمدی است که می تواند مفاهیم و ارزش های بنیادین مدل، اجرای صحیح برنامه های استراتژیک، یادگیری سازمانی  و بهبود مداوم را در سازمان نهادینه کرده و حرکت در مسیر تحقق اهداف و رضایت ذینفعان کلیدی را تضمین کند.
گلستانه، کسب این موفقیت، در سال جهش تولید را بسیار ارزشی دانست و بیان داشت: دریافت تقدیر نامه سه ستاره مدل تعالی سازمانی که برآمده از فکر، ابتکار و ایمان شما کارکنان است را به تمامی شما همکاران گران قدر تبریک عرض می نمایم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.6.6.0