دوشنبه, 30 فروردين 1400
  • ساعت : ۱۵:۱۹:۴۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ 
  • کد خبر : ۶۵۹۱
اجرای كامل طرح طبقه بندی مشاغل كاركنان پیمانكاری در شركت انتقال گاز ایران
ضوابط جدید پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان پیمانکاری به صورت کامل در ستاد و مناطق عملیاتی شرکت انتقال گاز ایران، اجرائی و مابه التفاوت افزایش حقوق و مزایای چهار هزار و 600 نیروی پیمانکاری از ابتدای سال 99 محاسبه و در اسفندماه سال گذشته پرداخت شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال گاز ایران، محمدرضا فخرائی، مشاور مديرعامل و سرپرست مديريت توسعه منابع انساني این شرکت با اعلام این خبر گفت: وزارت نفت بخش نامه ی نظام جدید طبقه بندی مشاغل و پرداخت حقوق و مزایا را با رویکرد شغل محور جهت بهبود معیشت نیروهای شاغل در شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد(پیمانهای مستمر غیر پروژه ای) در اسفندماه 1398 به شرکتهای اصلی/فرعی ابلاغ کرد.

فخرائی با اشاره به اینکه پس از ابلاغ بخش نامه، تمامی اطلاعات مربوط به سوابق شغلی نیروهای پیمانکاری در ستاد و مناطق عملیاتی بروز و تحویل مشاور شده است، خاطرنشان کرد: پس از مطالعه و بررسی های انجام شده بیش از چهار هزار و ششصد نفر نیروهای پیمانکاری مستمر غیرپروژه ای که از بودجه جاری استفاده می کنند بر اساس سوابق، مدرک و شغل، طبقه بندی شده اند و مابه التفاوت حقوق و مزایای آنها از ابتدای سال گذشته محاسبه و در اسفندماه 1399 واریز شده است.

مشاور مدیر عامل افزود: این طرح شامل احصای مشاغل پیمانکاری صنعت نفت برای فعالیتهای مستمر، احصاء عناوین شغلی، تعیین گروه‌های شغلی، تدوین شناسنامه شغلی، جدول مزدی و فوق العاده ها می باشد.

فخرائی، برقراری عدالت، نظام مند و یکنواخت کردن پرداخت‌ها متناسب با ارزش مشاغل را از جمله اهداف این طرح عنوان کرد و اظهار داشت: همه گروه های شغلی نیروهای پیمانکاری در سطح وزارت نفت بصورت یکپارچه طبقه بندی و برابر شده است.

وی با بیان اینکه بسیاری از کارکنان در طرح طبقه بندی، افزایش حقوق داشته اند، تأکید کرد: آیتمی به عنوان تطیبق برای نیروهایی که کاهش حقوق داشته اند در نظر گرفته شده است.

محمدرضا فخرائی در پایان ابراز داشت: بیش از 12 هزار نفر از نیروهای پیمانکاری و اعضای تحت تکفل آنها در شرکت انتقال گاز ایران، براساس بخش نامه های وزارت نفت از بسته حمایتی موثر درمانی بهره مند شده اند و در قرارداد جدید بیمه تکمیلی درمان با بیمه البرز، همانند سال قبل 80 درصد حق بیمه را شرکت و 20 درصد را کارکنان پرداخت خواهند کرد.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0