چهارشنبه, 31 شهريور 1400
  • ساعت : ۱۳:۵۸:۳۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ 
  • تعداد بازدید : 167
  • کد خبر : ۷۱۸۱
پیگرانی تمییز كننده خط لوله سمیرم - آباده با همكاری مناطق 2 و 5 عملیات به پایان رسید
عملیات پیگرانی تمیز کننده خط لوله گاز سمیرم به آباده بدون ایجاد کمترین مشکل در تامین گاز شهروندان و هرگونه توقف اضطراری در فرایند انتقال گاز، با همکاری مناطق 2 و 5 عملیات با موفقیت انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال گاز ایران، محمد سیفی، سرپرست منطقه5 عملیات، با اعلام این خبر افزود: این پیگرانی به مسافت 99 کیلومتر بر روی خط 12 اینچ و با پیگ تمیز کننده در طی زمان 13 ساعت به همت کارکنان معاونت عملیات خطوط لوله مناطق 2 و 5 صورت گرفته است.
وی با اشاره به اینکه ارسال توپک از منطقه 2 انجام و در منطقه 5 دریافت شده است، ادامه داد: وضعیت جاروبک پس از دریافت ((نسبتاً خوب)) گزارش شده است که بیانگر سلامت نسبی خط 12 اینچ است که به دلیل تغذیه پنج شهرستان سردسیر سمیرم،آباده، اقلید، صفاشهر و ابرکوه از اهمیت بالایی در زمستان آینده برخوردار است.
سرپرست منطقه5 عملیات خاطر نشان كرد: از رسوبات بدست آمده در خط لوله نمونه برداری و برای بررسی بیشتر به مرکز بهره برداری خطوط لوله آباده تحویل شده است.
سیفی ضمن اشاره به مشکلات پیگرانی این خط لوله، يادآور شد: پیگرانی انجام شده جهت افزایش راندمان خط لوله در فصل زمستان و بررسی آمادگی خط لوله و تجهیزات ارسال و دریافت پیگ برای پیگرانی هوشمند پیش رو انجام پذیرفت.
وی در پایان از کارکنان مرکز بهره برداری آباده و دیسپچینگ منطقه پنج عملیات انتقال گاز و منطقه 2 عملیات به جهت تلاش برای رفع موانع این عملیات تشکر و همچنین از همکاری و هماهنگی با شرکت گاز استان فارس تقدیر کرد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0