يکشنبه, 2 آبان 1400
  • ساعت : ۱۴:۴۵:۴۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ 
  • تعداد بازدید : 61
  • کد خبر : ۷۲۷۱
    /  2
تكمیل برنامه های تعمیراتی منطقه 10 عملیات جهت عبور از فصل سرد سال
سرپرست منطقه10 عملیات انتقال گاز از اتمام برنامه‌های تعمیرات اساسی این منطقه در نیمه نخست سال خبر داد و گفت: برای انتقال گاز زمستانی آمادگی کامل ایجاد شده‌است.

به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال گاز ایران، علی نصیحت کن سرپرست منطقه 10عملیات انتقال گاز، ادامه داد: همه ساله پیش از فرارسیدن فصل سرما با هدف آماده سازی شبکه انتقال گاز، تعمیرات اساسی ( اورهال) ایستگاه‌های تقویت‌فشار و خطوط‌لوله سراسری گاز در دستور کار قرار می‌گیرد.
نصیحت کن افزود: بر این اساس تعمیرات اساسی ایستگاه‌های تقویت‌فشار و خطوط‌لوله منطقه ده عملیات انتقال گاز از فروردین ماه سال جاری آغاز شده‌است و تا پایان مهرماه نیز ادامه می‌یابد.
 سرپرست منطقه ده عملیات انتقال گاز اظهارداشت: تاکنون 80 درصد از فرایند تعمیرات اساسی دراین منطقه به انجام و تاپایان مهرماه نیز به اتمام خواهد رسید.
علی نصیحت کن درادامه خاطرنشان کرد: با انجام برنامه‌های تعمیراتی انجام شده برای انتقال میزان گاز فرآورش شده از پالایشگاه‌های پارس جنوبی، فجرجم و پارسیان درفصل زمستان، آمادگی کامل داریم.
 وی یادآور شد: انجام برنامه های تعمیرات اساسی در جهت حفظ و نگهداری سیستم در شرایط کارآمد است و علاوه بر افزایش قابلیت اطمینان شبکه سراسری انتقال گاز، می‌توانیم عملیات انتقال پاک، ایمن، پایدار و بهره ور گاز طبیعی در روزهای سرد زمستان پیش رو را نیز به حداکثر ممکن برسانیم. 
برپایه این گزارش، منطقه ده عملیات انتقال گاز در پایتخت انرژی کشور( بوشهر) واقع شده‌است و بیشترین سهم را در انتقال گاز کشور به عهده دارد.
 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0