يکشنبه, 2 آبان 1400
  • ساعت : ۱۴:۵۲:۱۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ 
  • تعداد بازدید : 74
  • کد خبر : ۷۲۷۲
    /  2
كاركنان منطقه 8 عملیات با آمادگی كامل به سراغ زمستان می روند
با بارش اولين برف زمستانی و كاهش غير منتظره هوا در برخي از مناطق شمال و شمالغرب كشور، كاركنان منطقه 8 عمليات انتقال گاز به حالت آماده باش درآمدند.

به گزارش روابط عمومي شرکت انتقال گاز ایران، فيروز خدائي، مدير منطقه 8 عملیات با اشاره به شرايط نامساعد جوي و برودت غيرمنتظره هوا در استانهاي سردسير كشور، گفت: كاركنان اين منطقه، همچنان با آماده باش كامل در تلاش هستند با ارائه خدمات مطلوب و انتقال بهينه گاز به مصرف كنندگان، زمستان امسال را نيز با سربلندي سپري نمايند. 
خدائي افزود: امسال نیز کارکنان خدوم اين منطقه عملياتي با وجود شرایط خاص از جمله شیوع ویروس کرونا و با در نظر گرفتن توصیه‌های بهداشتی، تمامی تعمیرات اساسی در زمینه‌های خطوط انتقال و ایستگاه‌های تقویت فشار گاز را انجام داده اند تا خللی در فرآیند انتقال گاز به مناطق تحت پوشش در فصل سرد سال به وجود نیاید.
مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز با اهميت بخشي به ضريب ايمني بالاي انتقال گاز در منطقه شمالغرب كشور، اظهار داشت: با اقدامات انجام يافته شرايط براي انتقال پايدار گاز طبيعي و جلوگيري از افت فشار در ماههاي سرد سال در منطقه فراهم گرديده و تاسيسات و مراكز بهره برداري خطوط لوله اين منطقه جهت تامين گاز مورد نياز همه بخشهاي مصرف، با ضريب اطمينان بالا بر روي مدار قرار دارند.
وي تصريح نمود: طبق پيش بيني هاي سازمان هواشناسي و كاهش هواي اغلب شهرهاي تحت پوشش اين منطقه، طبيعتا مصرف گاز طبيعي نيز همچنان سير صعودي پيدا كرده است كه اميدواريم هموطنان عزيز با مصرف بهينه اين انرژي پاك و رعايت اصول صرفه جويي، ما را در تداوم انتقال گاز ياري نمايند.
 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0