يکشنبه, 2 آبان 1400
  • ساعت : ۱۴:۵۵:۳۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ 
  • تعداد بازدید : 84
  • کد خبر : ۷۲۷۳
نشت یابی كامل خطوط لوله منطقه 9 عملیات انجام شد
سرپرست منطقه 9 عملیات انتقال گاز از نشت یابی کامل یک هزار و 626 کیلومتر خطوط لوله انتقال گاز منطقه در 6 ماهه نخست سال 1400 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال گاز ایران، محی الدین مفخمی منطقه 9 عملیات با اشاره به اهمیت تأمین ایمن و پایدار گاز طبیعی برای مصرف کنندگان صنعتی و خانگی در تشریح این خبر اظهار کرد:  شرایط جغرافیایی منطقه 9 به واسطه جنگل، کوه و مجاورت با دریا و همچنین وجود رودخانه های خروشان در مسیر خط لوله، این منطقه را از دیگر مناطق متمایز و نشت یابی از خطوط لوله را دشوارتر کرده است.
سرپرست منطقه 9 در ادامه افزود: با توجه به شرایط سخت جغرافیایی سه استان شمالی گیلان، گلستان و مازندران، همکاران واحد بازرسی با تلاش و کوشش خستگی ناپذیر، خطوط لوله گاز در منطقه به طول یک هزار و 626 کیلومتر را به طور کامل مورد نشت یابی قرار داده اند.
وی هدف از انجام عملیات نشت یابی را حفظ و افزایش ضریب ایمنی و همچنین کاهش خطرهای زیست محیطی عنوان کرد و افزود: این امر موجب پایش مستمر خطوط لوله انتقال گاز شده و از بروز حوادث ناگوار و هدررفت گاز طبیعی به عنوان سرمایه ملی جلوگیری می کند.
مفخمی ضمن قدردانی از همکاران واحد بازرسی فنی بر لزوم بازرسی‌های مستمر جهت تحقق انتقال ایمن، پایدار و بهره ور گاز طبیعی تاکید کرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0