جمعه, 8 بهمن 1400
  • ساعت : ۹:۱۰:۵۹
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ 
  • تعداد بازدید : 30
  • کد خبر : ۷۶۴۵
علیرضا عربلو خبر داد:
نخستین ممیزی صدور گواهینامه یكپارچه سیستم مدیریت انرژی در منطقه 6 عملیات انجام شد
نخستین مميزي صدور گواهينامه يكپارچه سيستم مديريت انرژي شركت انتقال گاز بر مبناي استاندارد بين المللي ISO 50001:2018 در منطقه 6 به عنوان اولين منطقه مميزي شونده طبق برنامه ريزي انجام شده به مدت سه روز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومي شرکت انتقال گاز ایران، علیرضا عربلو، مدیر منطقه 6 عملیات با اعلام اين خبر گفت: اين مميزي در راستاي سياست كلان شركت انتقال گاز ايران مبني بر يكپارچه سازي سيستم هاي مديريتي و با هدف تعيين ميزان انطباق با الزامات قانوني و استاندارد سيستم مديريت انرژي و شناسايي فرصت هاي بهبود، توسط شركت پايش و ارزيابي انطباق ايران به مدت سه روز انجام گرديد.
عربلو ضمن ابراز اميدواري به اینکه نتايج اين مميزي در نهايت منجر به بهبود روش ها و ارتقاء عملكرد سيستم مديريت انرژي گردد عنوان كرد: از تجربیات تيم مميزي و ارائه نظرات ارزشمندشان استفاده و فرصت را غنيمت شمرده تا بتوان در بهينه سازي مصرف انرژي با يك برنامه مدون قدم رو به جلويي برداريم.
عربلو از تعامل و همكاري واحدها در فرايند انجام مميزي تشكر و قدردانی كرد و اظهار داشت: اين مميزي فرصتي بود تا عملكرد منطقه 6 عمليات انتقال گاز در حوزه انرژي در يك سال گذشته پايش و مورد ارزيابي قرار بگيرد و نقاط قوت تقويت و نقاط قابل بهبود اصلاح گردند.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0