جمعه, 8 بهمن 1400
  • ساعت : ۱۴:۱۷:۳۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ 
  • تعداد بازدید : 30
  • کد خبر : ۷۶۴۸
بمنظور افزايش ضريب ايمني؛
پایش و بازسازی 357 كیلومتر از مسیر خطوط لوله در حوزه منطقه 8 عملیات
مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز از پايش و بازسازي 357 كيلومتر از مسیر خطوط لوله انتقال گاز در اين منطقه عملياتي خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال گاز ایران، فيروز خدائي، مدير منطقه 8 عملیات در نشست هم انديشي مسائل مربوط به مركز بهره برداري خطوط لوله تبريز با اعلام اين خبر گفت: در راستاي افزایش ضریب ایمنی و پیشگیری از ریسک نشت خطوط لوله، 357 كيلومتر از مسیر خطوط لوله انتقال گاز، طي مدت سال جاري مورد پایش مداوم و بازسازي مسير قرار گرفته است.
خدائي به 4780 كيلومتر بازديد از مسير خطوط لوله قبل از فصول سرد سال اشاره كرد و افزود: تعهد و مسئولیت پذیری پرسنل منطقه 8 عمليات انتقال گاز در به ثمر رساندن اهداف و برنامه ها،‌ نقش به سزایی داشته و هدف از اجرايي كردن اين عمليات، افزايش پايداري انتقال گاز و جلوگيري از قطعي و افت فشار مي باشد.
مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز در اين نشست ضمن تشكر و قدرداني از پرسنل عملياتي اظهار داشت: حضور در جمع پرسنل عملياتي و درك مشكلات و موانع كاري آنان، علاوه بر ايجاد انگيزه در كاركنان، موجب مي گردد چالش ها و مشكلات عمليات را بصورت حضوري در مناطق لمس و راهكاري مناسب و مشكل ساز را در دم اتخاذ نماييم.
وي ادامه داد: شرايط كار پرسنل عملياتي ايجاب مينمايد نفرات شاغل در بخش عمليات با برخورداري از شرايط خاص فيزيكي و گذراندن دوره هاي آموزشي تخصصي بتوانند در حداقل زمان ممكن نسبت به پايداري شرايط آرماني اقدام نمايند.
خدائي در ادامه از آمادگی 100 درصدی این منطقه برای عبور بی دغدغه از فصل زمستان خبر داد و تصريح نمود: منطقه 8 عمليات امسال نيز همچون سال هاي گذشته در سايه انجام تعميرات اساسي و اجراي ديگر اقدامات تعميراتي با آمادگي كامل قدم به فصل سرما گذاشته و در تلاش است با تمام توان از ظرفیت‌های موجود، در جهت خدمات‌رسانی بیشتر و بهتر در تأمین گاز پایدار و مستمر گاز طبيعي استفاده نمايد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0