يکشنبه, 11 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۰:۴۷:۵۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ 
  • کد خبر : ۲۸۵۲
بالغ بر 1 میلیون و 500 هزار نفر ساعت كار بدون حادثه در منطقه 8 عملیات به ثبت رسید
رییس امور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل منطقه 8 عملیات انتقال گازایران از ثبت بیش از 1 میلیون و 500 هزار نفر ساعت کار بدون حادثه در نیمه نخست سال جاری در این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران، فرهاد قدیمی، رییس امور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل این منطقه، ثبت این مقدار ساعت کار بدون حادثه را برای منطقه بسیار با ارزش دانست و گفت: این منطقه در اجرا و استمرار سیستم مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست تلاش مضاعفی داشته و همواره سعی بر آن دارد با نگاه فرآیند محور، اهتمام به الزامات ایمنی و ارایه آموزش های هدفمند این مهم را گسترش دهد.
قدیمی افزود: از این میزان ساعت کارکرد بدون حادثه، 822250  نفر ساعت کارکرد به نیروهای رسمی و قراردادی و 717370 نفر ساعت به نیروهای پیمانکاری اختصاص یافته است.
وی، رعایت اصول ایمنی، بهداشت و سلامت را از اولویت های اصلی این منطقه برشمرد و افزود: منطقه 8 با عنایت به اهمیت و حساسیت این موضوع توانسته است در انجام تمامی پروژه ها، امورات بهداشت، ایمنی و محیط زیست و پدافند غیرعامل را دخیل نموده و با برگزاری دوره های آموزشی متناسب، توجه و تاکید ویژه ای به توانمند سازی، تمرکز و هوشیاری پرسنل دارد.
رییس امور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل منطقه 8 عملیات انتقال گاز اظهار داشت: حفظ محیط زیست و تلاش در جهت رفع آلاینده ها جزو خط مشی مدیریتی، تعهدات کاری و اخلاقی سازمان ها بوده و در منطقه 8 عملیات نیز از اولویت ها و مسئولیت های اجتماعی بشمار می رود.
وی تاکید نمود: تمامی پسماندهای موجود در این منطقه شناسایی شده و طبق دستورالعمل اجرایی با روش های؛ فروش و ارسال به مراکز بازیافت (جهت پسماندهایی مانند روغن سوخته، کاغذ، ضایعات فلزی و ...)، نگهداری موقت (انواع پسماندهای ویژه مانند باطری های فرسوده، لامپ فلورسنت، گسکت های آزبستی و ...) و دفع (پسماندهایی مانند مواد مایع حاصل از پیگرانی) انجام و کلیه پسماندهای عادی نیز به صورت مستقیم یا از طریق پیمانکار به مراکز مجاز شهرداری تحویل داده می شود.
قدیمی اجرای 19 مورد مانور از نوع A، B و C، انجام معاینات دوره ای پرسنل بالغ بر 33 درصد، برگزاری دوره های آموزشی واکنش در شرایط اضطراری در اکثر تاسیسات و مراکز بهره برداری، تست هیدواستاتیک تمامی سیلندرهای سیستم اطفاء حریق، سمپاشی محوطه ها و ساختمان ها، برپایی جلسات هماهنگی و همچنین بازدیدهای دوره ای از مراکز و تأسیسات را از جمله بر نامه های درون سازمانی در طول شش ماهه نخست سال جاری این منطقه نام برد. 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.6.6.0