جمعه, 8 بهمن 1400
  • ساعت : ۱۱:۵:۴۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ 
  • تعداد بازدید : 67
  • کد خبر : ۷۶۱۲
پویش جنگل كاری بلوط در منطقه 5 عملیات اجرا شد
پویش جنگل کاری بلوط، با کاشت 2 هزار عدد بذر گونه بومی بلوط در منطقه حفاظت شده اطراف ایستگاه مخابراتی میانکتل منطقه 5 عملیات در میان رشته کوه های زاگرس انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال گاز ایران، محمد سیفی، سرپرست منطقه 5 عملیات، با اعلام این خبر گفت: به منظور حفظ محیط زیست و افزایش پهنه های جنگلی زاگرس، برنامه زیست محیطی کاشت بذر بلوط با حضور بیش از سی نفر از کارکنان منطقه و با محوریت واحد حراست برگزار گردید.
سیفی ادامه داد: این برنامه در منطقه حفاظت شده اطراف ایستگاه مخابراتی میانکتل منطقه 5 در میان رشته کوه های زاگرس اجرا شد و از سوی معلم طبیعت(محمد حسین آریا) که سابقه کاشت بیش از یکصدهزار نهال بلوط در جنگل های زاگرس را در کارنامه خود دارد، یک لوح تقدیر به حسن اسماعیلی رییس حراست منطقه به نمایندگی از کارکنان مشارکت کننده در این برنامه اهدا شد.
محمدسیفی ضمن قدردانی از کارکنان حراست منطقه، خاطرنشان کرد: برگزاری این گونه برنامه ها در راستای اهداف مهم زیست محیطی منطقه 5 عملیات می باشد که با تلاش کارکنان در سال 1396 این منطقه توانسته است به عنوان واحد خدماتی نمونه سبز کشور، تندیس زرین را از سازمان محیط زیست دریافت نماید.


 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0