شنبه, 7 خرداد 1401
  • ساعت : ۱۵:۵:۳۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ 
  • تعداد بازدید : 43
  • کد خبر : ۸۰۵۶
ضرورت تقویت روحیه و فرهنگ بسیجی در ادارات
سرپرست منطقه 9 عملیات انتقال گاز با اشاره به جایگاه ارزشمند بسیج ادارات و ضرورت تقویت روحیه و فرهنگ بسیجی، برنامه های فرهنگی این منطقه از جمله کمک های مومنانه را از فعالیت های مهم در این بخش برشمرد.

به گزارش روابط عمومی منطقه 9 عملیات انتقال گاز، مجیدرضا شعبانی رییس سازمان بسیج ادارات و کارمندان استان مازندران با حضور در ستاد منطقه با محی الدین مفخمی سرپرست منطقه 9 دیدار و در ارتباط با برنامه های بسیج در ادارات به گفت و گو پرداخت.

محی الدین مفخمی در این دیدار با اشاره به جایگاه ارزشمند بسیج ادارات و ضرورت تقویت روحیه  و فرهنگ بسیجی، برنامه های فرهنگی منطقه از جمله کمک های مومنانه را از فعالیت های مهم در این بخش برشمرد و جهت ادامه و استمرار همکاری و تعامل با سازمان بسیج ادارات و کارمندان اعلام آمادگی کرد.

مجیدرضا شعبانی رییس سازمان بسیج ادارات و کارمندان استان مازندران نیز با اشاره به ظرفیت دستگاه های اجرایی جهت تحقق شعار سال، تعالی گفتمان بسیج و ضرورت تقویت روحیه و فرهنگ بسیجی در ادارات را یکی از وظایف مهم بسیج دانست و به پیاده کردن منویات و سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در موضوع تحول نظام اداری تاکید کرد.

وی همچنین از منطقه 9 جهت همکاری با سازمان بسیج ادارات در تحقق فعالیت های بسیج و تحقق آرمان ها و پیشبرد اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی تشکر و قدردانی کرد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0