يکشنبه, 10 مرداد 1400
  • ساعت : ۷:۷:۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ 
  • کد خبر : ۶۸۲۳
درخشش خانواده منطقه پنج عملیات انتقال گاز در جشنواره قرآنی بیان صنعت نفت فارس
کارکنان منطقه پنج عملیات انتقال گاز با کسب هشت مقام برتر، در جشنواره قرآنی بیان شورای فرهنگی صنعت نفت فارس ویژه کارکنان و خانواده، خوش درخشید.

به گزارش روابط عمومی منطقه پنج شرکت انتقال گاز ایران، محمد سیفی، سرپرست منطقه، با اعلام این خبر افزود: در این مسابقات که بصورت مجازی برگزار شد، محمد امیر عباسیان، محمد علی عباسیان، امیررضا روستا، مجید نوحی، مرضیه پورصادق، سیده مرضیه صاحبکار، ریحانه روستا، و فاطمه ئیلانی  از منطقه پنج عملیات انتقال گاز موفق به کسب هشت رتبه بر تر در سطح شرکت ملی گاز ایران شدند.

وی افزود: محمد امیر عباسیان و فرزند ایشان محمد علی عباسیان از کارکنان تاسیسات تقویت فشار گاز جهرم، به ترتیب موفق به کسب رتبه نخست قرائت تحقیق قرآن کریم و قرائت ترتیل  شدند.

سیفی با اشاره به کسب رتبه در رشته های دیگر قرآن کریم، تصریح کرد: مرضیه پورصادق فرد از معاونت مهندسی و سیده مرضیه صاحبکار  از جهرم  نیز به ترتیب موفق به کسب رتبه اول و دوم رشته قرائت تحقیق قرآن کریم شدند.

بنا به این گزارش مجید نوحی از تاسیسات  تقویت فشار گاز جهرم و خانم فاطمه ئیلانی از شیراز نیز توانستند به ترتیب در رشته های حفظ سه جزء و یک جزء قرآن کریم به ترتیب حایز رتبه نخست و ممتاز  شوند و در حفظ 14 سوره نیز امیر رضا روستا و ریحانه روستا نیز مقام سوم را بدست آوردند.

محمد سیفی ضمن تقدیر ازکارکنان منطقه پنج عملیات انتقال گاز به دلیل تلاش در بهره گیری از برکات قرآن کریم، از شورای فرهنگی صنعت نفت فارس و افراد اعزامی و  تمامی مسئولین اجرایی این مسابقات، تشکر کرد.

شایان ذکر است، این مسابقات در رشته های، قرائت ترتیل و قرائت تحقیق، حفظ قرآن کریم و کتابخوانی بصورت مجازی جهت کارکنان و خانواده ها برگزار شد. 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0