يکشنبه, 10 مرداد 1400
  • ساعت : ۷:۹:۵۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ 
  • کد خبر : ۶۸۲۴
چهار عملیات تعمیرات اساسی در منطقه پنج عملیات انتقال گاز انجام شد
چهار عملیات تعمیرات اساسی در منطقه پنج عملیات انتقال گاز در تاسیسات تقویت فشار گاز ارسنجان، نورآباد، فراشبند و آباده با موفقیت انجام شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران، محمد سیفی، سرپرست منطقه، با اعلام این خبر گفت: به همت کارکنان تلاشگر منطقه، چهار عملیات تعمیرات اساسی همزمان با بهره برداری حداکثری از تاسیسات بدلیل ورود به فصل گرما و لزوم تامین گاز نیروگاه ها و همچنین عملیات های بزرگ و فراگیر تعمیرات در خطوط لوله در منطقه پنج با موفقیت انجام شد.

سیفی افزود: این تعمیرات اساسی در بخش توربین و کمپرسور و در کمترین زمان صورت گرفته است.

مهندس سیفی با اشاره به عملیات های صورت گرفته در بخش کمپرسور، تصریح کرد: تعمیرات اساسی 24 هزار ساعته کمپرسور گاز واحد یک ارسنجان 4 و همچنین  کمپرسور گاز واحد یک نورآباد 3 و کمپرسور گاز واحد یک تاسیسات فراشبند 2 با تلاش کارکنان صورت پذیرفته است.

وی ادامه داد: در بخش توربین نیز تعویض توربین واحد3 تاسیسات آباده صورت پذیرفته و واحد آماده بهره برداری می باشد.

سرپرست منطقه 5 اظهار داشت: در بخش های دیگری نظیر بازرسی اقلام ثابت تاسیسات نیز هم اکنون در تاسیسات آباده، کارکنان مشغول خدمت رسانی می باشند.

سیفی خاطر نشان كرد: کلیه عملیات های گسترده در جغرافیای منطقه در بخش های مختلف با توجه ویژه به مباحث HSE و مطابق پروتکل های بهداشتی با سعی و تلاش وافر کارکنان در حال انجام است تا به یاری خداوند در زمستان انتقال پایدار گاز را شاهد باشیم.

محمدسیفی در پایان از کارکنان منطقه پنج عملیات انتقال گاز به جهت تلاش در تحقق برنامه ریزی های تعمیراتی سازمان ، تشکر و  تقدیر به عمل آورد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0