چهارشنبه, 31 شهريور 1400
عنوان گروه خبري / خبر مسؤولیت . فعالیت منطقه .
  • ساعت : ۱۵:۱۱:۳۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ 
  • کد خبر : ۶۲۱۶
مسابقه كتابخوانی ویژه بانوان شاغل در منطقه پنج عملیات انتقال گاز برگزار شد
در آستانه هفته کتابخوانی و ولادت با سعادت حضرت زینب کبری علیها السلام و به همت امور بانوان منطقه پنج عملیات انتقال گاز ، یک دوره مسابقه کتابخوانی با مشارکت بانوان شاغل در منطقه برگزار شد.

     به گزارش روابط عمومی منطقه پنج شرکت انتقال گاز ایران، مهندس پیمان خضرایی ، مدیر منطقه، با اعلام این خبر افزود: در هفته پایانی آبان ماه و در راستای ترویج فرهنگ کتاب و مطالعه ، یک مسابقه کتاب خوانی از کتاب "زنان شیفته" نوشته رابین نوروود با ترجمه مهدی قراچه داغی  با مشارکت بانوان منطقه برگزار شد.
     وی اضافه نمود: تعداد هفده نفر از بانوان منطقه در این مسابقه شرکت کرده و پاسخ های صحیح را ارسال نمودندکه به قید قرعه سه نفر به عنوان برنده ویژه تعیین شدند.
     مهندس خضرایی با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ مطالعه ، تصریح کرد: با توجه به مشارکت قابل قبول بانوان، تصادفی بودن انتخاب برندگان و همچنین در راستای تشویق همکاران به مطالعه و کتابخوانی از همه شرکت کنندگان به نحو مقتضی تقدیر بعمل خواهد آمد.
     مهندس خضرایی  در ادامه افزود: از برگزیدگان این فعالیت فرهنگی در جلسه ای با حضور شرکت کنندگان و  در فضای باز با رعایت پروتکل های بهداشتی تقدیر بعمل آمد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0